Гаражні Ворота Hormann

Гаражні Ворота Hormann

На ринку будівельних елементів торговельна марка Hörmann сьогодні тісно асоціюється з воротами, дверима, коробками та електроприводами — група компаній Hörmann є провідним постачальником у Європі.
Це стало можливим завдяки безперервному зростанню сімейного підприємства протягом декількох десятків років, що характеризується інноваціями, забезпеченням високих стандартів якості та близькістю до замовників.
Управління групою компаній Hörmann сьогодні здійснюють представники третього та четвертого покоління родини Хьорман, а саме внук і правнуки засновника компанії Августа Хьормана. Особисто відповідальні компаньйони — Томас Хьорман, Мартін Хьорман і Крістоф Хьорман.

 

Фундамент сучасної компанії був закладений у 50-х роках минулого століття з промисловим виготовленням оригінальних гаражних підйомно-поворотних воріт типу Berry. У 1960-х роках почався перспективний розвиток секційних воріт, що підіймаються вертикально та заощаджують місце, які використовуються для гаражів, об’єктів промислового та комерційного будівництва. Спектр продукції з того часу постійно розширюється. Крім знайомих класичних варіантів він охоплює тепер також рулонні, розсувні та швидкохідні ворота, вхідні та внутрішні двері, коробки, приводи воріт і дверей, пожежо- та димозахисні перегородки, перевантажувальну техніку, а також автоматичні системи розсувних дверей і системи контролю доступу транспортних засобів.

Телефон

+38 (050) 23 68 393

Адрес

м. Івано-Франківськ, вул. Північний Бульвар 12/3

Пошта

gefest.if@gmail.com