Гаражні Ворота Doorhan

Гаражні Ворота Doorhan

Група компаній DoorHan більше 20 років спеціалізується на виробництві всіх типів воріт, ролет, автоматики, складського обладнання, модульних конструкцій і тенто-мобільних укриттів. В даний час ГК DoorHan займає в своїй галузі одні з лідируючих позицій на вітчизняному ринку, стабільно розвивається і має широку дилерську мережу в Європі, Україні і країнах СНД.

Збутова територія охоплює більше 30 країн світу. ГК DoorHan має 7 великих заводів, розташованих в Чехії, Китаї, і Росії, 22 виробничо-складських комплексу на території СНД, 9 торгових представництв, більше 8000 доларів, власну мережу сервісних центрів. Для оперативного надання замовнику якісних послуг з постачання, монтажу та технічного обслуговування продукції DoorHan створено професійне об’єднання DoorHan World Family Club.

Купуючи продукцію DoorHan у офіційних дилерів і учасників DoorHan World Family Club, ви можете бути впевнені в її оригінальності і високій якості. Асортимент продукції DoorHan дозволяє ефективно реалізувати будь-який проект з обладнання приватних, комерційних, промислових, військових та технологічний супровід тваринницьких комплексів.

Головними перевагами виробів DoorHan є: висока якість, енергоефективність, мінімальні терміни установки, зручність експлуатації, довгий термін служби, ремонтопридатність і можливість демонтажу при необхідності.

kalitki_big
Телефон

+38 (050) 23 68 393

Адрес

м. Івано-Франківськ, вул. Північний Бульвар 12/3

Пошта

gefest.if@gmail.com